Sześć osób zostało rannych po wypadku autobusu w Nakhon Si Thammarat

Nakhon Si Thammarat -

Sześć osób zostało rannych w wyniku wypadku autobusu w dzielnicy Thung Song.

Policja w Thung Song została powiadomiona o wypadku w niedzielę wieczorem (7 stycznia).th) przy głównej drodze Asia 41 w podokręgu Nong Hong. Służby ratunkowe, które przybyły na miejsce zdarzenia, zastały przewrócony autobus w pobliżu szkoły.

Wśród osób znajdujących się w autobusie znaleziono sześć rannych osób. Zabrano ich do pobliskiego szpitala.

Inni pasażerowie, którzy nie odnieśli obrażeń, powiedzieli tajskim mediom, że autobus pasażerski jechał z Bangkoku na południe Tajlandii. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ​​tuż przed zderzeniem kierowca autobusu nagle stracił panowanie nad pojazdem.

W chwili publikacji prasy szczegóły były nadal ograniczone, a tajlandzkim mediom nie podano ani nazwiska kierowcy, ani pasażerów.

Jak wynika z doniesień, dochodzenie w sprawie wypadku prowadzi zarówno firma autobusowa, jak i organy ścigania. Policja zebrała także zeznania kierowcy autobusu.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.