Hiszpan aresztowany za kradzież Mongołki w nocnym klubie w Patong

Patong –

Hiszpan został aresztowany po tym, jak ukradł mongolskiej kobiecie torbę z telefonem komórkowym, gotówką i kluczami w nocnym klubie przy Bangla Road.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że w niedzielę (7 styczniath) aresztowali 23-letniego Hiszpana. Skonfiskowano mu skradziony telefon komórkowy iPhone 14 Pro. Został aresztowany w pobliżu komisariatu policji w Bangla przy Taweewong Road w Patong i zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty nocnej kradzieży.

Do aresztowania doszło w sobotę (6 stycznia) wczesnym rankiem, kiedy Mongołka, której nazwisko zostało zatajone, złożyła doniesienie na policję w Patongu. Powiedziała policji, że skradziono jej torbę z iPhonem, 10,000 XNUMX bahtów w gotówce i klucz do pokoju. Położyła torbę na sofie w niezidentyfikowanym klubie nocnym przy Bangla Road. Policja kontynuowała śledztwo i sprawdziła nagrania z telewizji przemysłowej, aby ostatecznie zidentyfikować i aresztować podejrzanego. Na nagraniu z monitoringu widać, że mężczyzna wyraźnie zabiera torebkę i odchodzi.

Podejrzany nie wydał dla prasy oświadczenia na temat zarzutów i sytuacji. Policja w Patongu utajniła jego nazwisko.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.