Tajlandia uznana za popularny cel podróży przez National Geographic Traveler China

KOMUNIKAT PRASOWY:

Tajlandia została wyróżniona „Złotą Nagrodą” w kategorii „Popularny cel podróży” w ramach Złotych Nagród 2023 przyznawanych przez National Geographic Traveler China. Wyróżnienie to świadczy o rosnącej atrakcyjności tego kraju wśród chińskich turystów, głównie dzięki rządowemu programowi zwolnień z obowiązku wizowego oraz wysiłkom mającym na celu zapewnienie bezpieczeństwa turystów i wysokiej jakości doświadczeń związanych z podróżowaniem.

 

Nagroda, wręczona podczas 18. edycji ceremonii, podkreśla także zmiany w preferencjach podróżniczych chińskich turystów. Zwycięzcy zostali wybrani na podstawie analizy dużych zbiorów danych, w tym częstotliwości wyszukiwania i liczby turystów do popularnych miejsc docelowych.

 

Dyrektor Biura Turystyki Tajlandii (TAT) w Pekinie, Pakkanan Winijchai, odebrał nagrodę podczas ceremonii w Pekinie 28 grudnia 2023 r.

W 2023 r. Tajlandia przyjęła 3,519,735 4,563,020 1,658,688 podróżnych z Chin, co plasuje ją na drugim co do wielkości rynku turystycznym po Malezji z XNUMX XNUMX XNUMX gośćmi i przed Koreą Południową, która obsłużyła XNUMX XNUMX XNUMX turystów.

Powyższe jest komunikatem prasowym Departamentu PR rządu Tajlandii.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.