Malezyjczyk aresztowany w Phuket siedem lat po rzekomym złamaniu kaucji w związku z zarzutami związanymi z ketaminą

Phuket -

Malezyjczyk został aresztowany na międzynarodowym lotnisku w Phuket. Przez siedem lat, po aresztowaniu z ketaminą, rzekomo łamał warunki zwolnienia za kaucją.

Urząd imigracyjny w Phuket powiedział Phuket Express, że w poniedziałek (8 styczniath) aresztowali 58-letniego Malezyjczyka na międzynarodowym terminalu przylotów na lotnisku w Phuket. Jest oskarżony o nielegalne posiadanie narkotyków kategorii 2 (ketaminy).

Rzekomo ukrywał się przez siedem lat, po tym jak nie stawił się przed sądem po wyjściu za kaucją. Wczoraj został ponownie doprowadzony do sądu karnego.

Na razie nazwisko podejrzanego nie jest ujawniane prasie. Malezyjczyk nie wydał oświadczenia dla prasy i nie jest jasne, dlaczego po tak długim czasie zdecydował się polecieć z powrotem do Tajlandii, najwyraźniej uciekając wcześniej przez naturalną granicę lądową.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.