Monk nie żyje, 37 osób zostało rannych po wypadku autobusu w północno-wschodniej Tajlandii

ZDJĘCIE: Zespół ratunkowy w Kamhom

Sakon Nakhon –

Na miejscu stwierdzono śmierć mnicha, a 37 innych osób odniosło obrażenia po zderzeniu ciężarówki z kierowcą jadącej w złym kierunku z autobusem w Sakon Nakhon.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w poniedziałek (8 stycznia).th) na drodze Nittayo Sakhon Nakhon – Nakhon Phanom Road w Baan Noramai, dystrykt Kusuman.

Przybyli na miejsce zdarzenia zastali na drodze uszkodzoną ciężarówkę. Kierowca ciężarówki, 47-letni Seksan Lansaesatha, nie odniósł obrażeń. Przyznał się organom ścigania, że ​​jechał złym pasem w przeciwnym kierunku, po czym zderzył się z autobusem, który miał pierwszeństwo i jechał właściwym pasem.

ZDJĘCIE: Zespół ratunkowy w Kamhom

Czterysta metrów od miejsca zdarzenia organy ścigania znalazły uszkodzony autobus pasażerski jadący na trasie Udon Thani – Nakhon Phanom. Kierowca autobusu, pan Supphachai Wongsateam, lat 44, odniósł jedynie lekkie obrażenia.

Na zewnątrz autobusu znaleziono martwego pasażera, którym był niezidentyfikowany 58-letni mnich. Pięciu innych pasażerów odniosło poważne obrażenia, 17 odniosło średnie obrażenia, a 15 osób odniosło lekkie obrażenia.

Policja w Kusuman kontynuuje dochodzenie i podejmie dalsze kroki prawne.

Podobne historie na południu Tajlandii:

Sześć osób zostało rannych w wyniku wypadku autobusu w dzielnicy Thung Song.

Tragiczny wypadek autokaru w Prachuap Khiri Khan, zginęło 14 osób, zgłoszono wiele obrażeń.

Oryginalna wersja tego artykułu ukazała się na naszej siostrzanej stronie internetowej The TPN National News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.