Wirusowe wideo przedstawiające obcokrajowca oddającego mocz z tyłu tuktuka w Phuket rozwściecza tajskich użytkowników mediów społecznościowych

Patong –

Klip wideo przedstawiający cudzoziemca, który stał i oddawał mocz na tył tuk tuka w Patong, stał się w tym tygodniu wirusowy w mediach społecznościowych, wywołując oburzenie i złość wielu tajskich użytkowników mediów społecznościowych, którzy domagali się aresztowania cudzoziemca i postawienia mu zarzutów najszerszy zakres prawa.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że w poniedziałek (8 stycznia) sprawdziła i zidentyfikowała kierowcę tuk tuka jako pana Prathana Boonteama. Powiedział jednak policji, że do zdarzenia doszło dwa miesiące temu i uważa, że ​​turysta już dawno wyjechał z Tajlandii.

Prathan przypomniał sobie, że w dniu przesłuchania odebrał kilku zagranicznych pasażerów z Bangla Road, aby zabrać ich do lokalnego hotelu. Jeden z cudzoziemców stał z tyłu tuk tuka i otwarcie oddawał mocz na drogę, wyglądając na mocno nietrzeźwego. Kierowca postanowił udać się na komisariat policji w Patong, ale cudzoziemiec wyskoczył z tuk tuka i odjechał.

Policja w Patong poleciła kierowcy tuk-tuka, aby w przyszłości natychmiast zgłosił zdarzenie, aby policja mogła złapać cudzoziemca w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

Chociaż policja uważa, że ​​mężczyzny nie ma już w Tajlandii, współpracuje z hotelem, w którym według doniesień się zatrzymał, i sprawdza nagrania z telewizji przemysłowej, próbując uzyskać jego dane osobowe, co umożliwi jego identyfikację. Jeśli mężczyzna nadal przebywa w Tajlandii, zostanie wezwany do podjęcia działań prawnych, a jeśli opuścił, zostanie oznaczony przez urząd imigracyjny w celu przeprowadzenia przyszłych przesłuchań i postawienia ewentualnych zarzutów prawnych, jeśli wróci. Na chwilę obecną imię i nazwisko oraz narodowość cudzoziemca nie są znane.

Film znajduje się poniżej.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.