Słynny irański bokser Fariyar Aminipour umiera po dużym wypadku rowerowym w przejściu podziemnym w Phuket

Phuket -

Słynny młody irański bokser zmarł po poważnym wypadku rowerowym w przejściu podziemnym Chalong.

Policja w Chalong została powiadomiona o wypadku o godzinie 8:08. w czwartek (11 stycznia godzth) w przejściu podziemnym Chalong na Chao Fa West Road.

Policja i służby ratunkowe przybyły na miejsce i znalazły obcokrajowca leżącego na ziemi. Doznał poważnych obrażeń głowy i obficie krwawił. W pobliżu ratownicy znaleźli uszkodzony duży rower. Świadkowie powiedzieli policji w Chalong, że ofiara straciła kontrolę nad swoim dużym rowerem na zakręcie w przejściu podziemnym Chalong. Został przewieziony do pobliskiego szpitala, gdzie po przybyciu na miejsce tragicznie stwierdzono zgon. „Phuket Express” zauważa, że ​​we wszystkich przejściach podziemnych w Phuket obowiązuje prawny zakaz wjazdu motocyklami, a przed wejściami umieszczono znaki ostrzegawcze. Ratownicy nie od razu zgłosili, czy ofiara miała na sobie kask.

Zawodnik został później zidentyfikowany jako MR. FARIYAR AMINIPOUR, 23 lata, obywatel Iranu. PAN. FARIYAR mieszkał i uczył się boksu tajskiego na Soi Ta-iad w Tiger Muay Thai w Chalong i jest dobrze znanym bokserem w programie bokserskim ONE Lumpinee. Jego profil bokserski można znaleźć tutaj.

Policja w Chalong planowała przejrzeć nagrania z kamer CCTV, co jest standardem w przypadku tego typu wypadków.

Linia Phuket Express składa kondolencje przyjaciołom i rodzinie pana Fariyara. Oświadczenie w sprawie jego śmierci wydał także Tiger Muay Thai, w którym trenował.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.