Podejrzany okrada sklep na muszce i ucieka ze złotem wartym pół miliona bahtów w Nakhon Si Thammarat – wideo

Nakhon Si Thammarat -

Podejrzany okradł sklep ze złotem z użyciem broni, a następnie odjechał z trzema złotymi przedmiotami o wartości około pół miliona bahtów w dystrykcie Tha Sala – podaje policja.

Policja Tha Sala powiedziała „Phuket Express”, że została powiadomiona o zdarzeniu we wtorek (9 stycznia).th) w sklepie ze złotem w mieście Tha Sala.

Policja przybyła do sklepu ze złotem i przejrzała nagrania z telewizji przemysłowej, z których wynika, że ​​podejrzany zatrzymał motocykl przed sklepem ze złotem. Podejrzany, który miał na sobie kask zakrywający twarz, następnie wszedł do sklepu i natychmiast go okradł, używając broni palnej. Zanim odjechał, zabrał trzy złote przedmioty o wartości około 700,000 XNUMX bahtów. Na chwilę obecną policja nadal poszukuje podejrzanego.

To już drugi przypadek w tym miesiącu, w styczniu 2024 r., gdy podejrzany okradł sklepy ze złotem w dzielnicy Tha Sala. Za pierwszym razem podejrzany został zatrzymany w ciągu godziny.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.