Międzynarodowe Targi Łodzi w Tajlandii rozpoczynają się od pozytywnego nastawienia do tajskiej turystyki

Tajlandia, 11 stycznia 2024 r - Druga edycja Międzynarodowe targi łodzi w Tajlandii – luksusowe wydarzenie lifestylowe zostało dzisiaj oficjalnie otwarte, a organizatorzy spodziewają się ponad 6,000 gości, w tym ponad 3,000 HNWI z całego świata, a także będą napędzać rozwój tajlandzkiego przemysłu morskiego w 2024 r. i w latach późniejszych. Odbywa się w dniach 11–14 stycznia w Royal Phuket Marina, wstęp jest bezpłatny.

Przy silnym wsparciu rządu, przedstawienie zostało oficjalnie otwarte przez Pan Kitti Chaodee, Sekretarz Ministra Tajlandii ds. Turystyki i Sportu który w swoim przemówieniu otwierającym podkreślił znaczenie Międzynarodowych Targów Boat Show w Tajlandii i ich rolę w pobudzaniu turystyki. Pani Kitti podkreśliła również znaczenie turystyki jako mechanizmu pomagającego w ożywieniu gospodarczym Tajlandii i podziękowała wszystkim zainteresowanym stronom, które przyczyniają się do tego, aby Phuket i Tajlandia były tak przyjazne dla gości z całego świata.

Bazując na sukcesie inauguracyjnego pokazu, tegoroczna impreza powiększyła się i może pochwalić się imponującą, wielomiliardową ekspozycją jachtów żaglowych i motorowych w wodzie w cenach od poniżej 1 miliona bahtów po superjachty o wartości ponad 400 milionów bahtów. Zaprezentowane zostaną także jachty czarterowe, w tym 40-metrowy superjacht M/Y Silentworld prezentowany przez ISEO Yachting z Hongkongu i TJB Superyachts z Londynu.

Podczas oficjalnego otwarcia przemawiał m.in. Pan Adul Chuthong, zastępca gubernatora Phuket Podzieliła się informacją, że Phuket opracowuje strategie zrównoważonej turystyki, które ugruntują jego pozycję jako globalnego kierunku podróży spełniającego międzynarodowe standardy. Uznając znaczenie turystyki morskiej i Międzynarodowych Targów Łodzi w Tajlandii, zastępca gubernatora podkreślił, że ciągły rozwój turystyki pomoże wzmocnić i rozwinąć silną lokalną gospodarkę.

„Jesteśmy podekscytowani możliwością powitania gości z całego świata na naszych największych jak dotąd Międzynarodowych Targach Łodzi w Tajlandii” – powiedział Pan David Hayes, dyrektor generalny organizatorów JAND Events. „Odwiedzający mogą podziwiać różnorodną ofertę łodzi wystawionych na wodzie, którą uzupełnia wiele wiodących luksusowych marek i firm, które wystawiają się w namiocie na lądzie, a także wypełniony czterodniowy program towarzyski. Program ma być przyjemnym, zabawnym i interaktywnym doświadczeniem dla wszystkich członków rodziny oraz platformą do napędzania biznesu tajlandzkiego przemysłu morskiego.

Oprócz wystaw wystawców, odwiedzający mogą także odwiedzić nadmorskie restauracje wzdłuż promenady Royal Phuket Marina oraz codzienną rozrywkę na żywo i wieczorne zajęcia towarzyskie, a także rodzinne zajęcia w ciągu dnia z okazji Dnia Dziecka.

W tym roku po raz pierwszy odbył się Konferencja żeglarska w Tajlandii które odbyło się dzień przed targami łodzi (10 stycznia) i gościło delegatów-ekspertów z całego regionu Azji i Pacyfiku. Debiutował także w tym roku Robb Report Tajlandia Nagrody dla najlepszych jachtingów który uhonorował wiodące osobistości tajlandzkiego przemysłu jachtowego podczas wystawnej uroczystej kolacji wieczorem przed otwarciem targów.

Międzynarodowe targi łodzi w Tajlandii A Luxury Lifestyle Event odbędą się w dniach 11–14 stycznia 2024 r. w Royal Phuket Marina i są otwarte codziennie w godzinach 13:00–20:00, z wyjątkiem niedzieli 14 stycznia, kiedy pokazy kończą się o 19:00. Wstęp jest bezpłatny. Po więcej informacji, www.międzynarodowe pokazy łodzi w Tajlandii.opcji binarnych.

Poprzedni to komunikat prasowy opublikowany za pełną zgodą i autoryzacją organizacji wymienionych w materiałach PR i mediach TPN. Oświadczenia, przemyślenia i opinie organizacji biorącej udział w komunikacie prasowym są całkowicie ich własnymi i niekoniecznie muszą odzwierciedlać wypowiedzi mediów TPN i jej pracowników.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.