Młody mężczyzna nie żyje w wypadku trzech pojazdów w Thalang na Phuket

Thalang –

28-letni Tajlandczyk zginął po tym, jak jego pędzący sedan zderzył się z zaparkowaną ciężarówką, a następnie uderzył w motocykl i słup energetyczny w dzielnicy Thalang.

Policja w Thalang została powiadomiona o wypadku o godzinie 6:10. w środę (10 stycznia godzth) przy głównej drodze Thep Krasattri Road, w kierunku północnym w Sri Soonthorn, w pobliżu stacji benzynowej Bang Chak.

Policja, służby ratownicze i Phuket Express przybyły na miejsce i stwierdziły, że poważnie uszkodzony sedan uderzył w słup energetyczny na poboczu drogi. Kierowca sedana, 28-letni Jinnawat Thaworn z Phang Nga, został znaleziony martwy w środku.

W pobliżu ratownicy znaleźli na poboczu drogi uszkodzony pickup z włączonymi światłami awaryjnymi. Kierowca, pani Darunee Korsai, lat 45, ze Sri Soonthorn, odniosła jedynie lekkie obrażenia.

Dodatkowo na środku drogi znaleziono uszkodzony motocykl. Jeździec, pan Wichot Ruengsombat, lat 50, ze Sri Soonthorn, również odniósł jedynie niewielkie obrażenia. Został zabrany do pobliskiego szpitala wraz z panią Darunee.

Pani Darunee powiedziała policji, że zaparkowała swojego pickupa na poboczu drogi, aby kupić jedzenie. Włączyła światła awaryjne i czekała w pickupie, aż u pobliskiego sprzedawcy przygotuje jej jedzenie.

Na nagraniu z telewizji przemysłowej widać, że jadący z dużą prędkością sedan najpierw uderzył w tył zaparkowanego pickupa prowadzonego przez Darunee. Następnie kierowca sedana stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w tył jadącego motocykla, po czym uderzył w słup energetyczny.

Film z wypadku znajduje się poniżej.

Ostrzeżenie dotyczące treści graficznych w poniższym materiale wideo CCTV.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.