Amerykański emigrant zmarł po wypadku w Phuket

Thalang –

Na miejscu stwierdzono śmierć amerykańskiego motocyklisty po tym, jak kierowca ciężarówki potrącił go, a następnie uciekł z miejsca wypadku w podokręgu Mai Khao.

Policja Tha Chatchai została powiadomiona o wypadku o godzinie 7:30. w czwartek (11 stycznia godzth) na południowym pasie Thep Krasattri Road w pobliżu Soi Luan In.

Policja, ratownicy i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia i znaleźli uszkodzony motocykl na ścieżce. W pobliżu znaleziono ciało zagranicznego jeźdźca z poważnymi obrażeniami głowy.

Później został zidentyfikowany przez policję jako 60-letni Amerykanin. (Phuket Express zataja jego nazwisko do czasu powiadomienia ambasady i rodziny). Jak podała policja, pracował w hotelu w Maikhao jako dyrektor ds. rekreacji i był dość znanym miejscowym emigrantem.

Świadkowie powiedzieli policji, że przed motocyklistą, który natychmiast nadjeżdżał, znajdowała się ciężarówka skręcająca w soi. W motocykl uderzyła ciężarówka, kierujący upadł na ziemię, a kierowca ciężarówki przejechał po nim. Kierowca ciężarówki nie zwolnił ani nie zatrzymał się i po wypadku natychmiast oddalił się z miejsca zdarzenia.

Policja w Thalang sprawdza nagrania z pobliskiego monitoringu w celu podjęcia dalszych kroków prawnych oraz zidentyfikowania i aresztowania kierowcy ciężarówki. Zachęcali także kierowcę ciężarówki, aby zgłosił się na policję i poddał się.

Do wypadku doszło zaledwie kilka godzin po śmierci słynnego irańskiego boksera w wypadku motocyklowym w Phuket.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.