Taksówkarz na motocyklu w Patong umiera po szokującej publicznej bójce nożem w ciągu dnia z innym taksówkarzem

Patong –

Zmarł taksówkarz na motocyklu, a inny odniósł obrażenia w wyniku publicznej bójki na noże w biały dzień w Patongu.

Policja w Patong została powiadomiona o zdarzeniu w czwartek (11 stycznia).th) po południu na postoju taksówek motocyklowych na Phra Baramee Road.

Policja, służby ratunkowe i pociąg Phuket Express przybyły na miejsce zdarzenia i stwierdziły, że kierowca taksówki na motocyklu, pan Samanmart Ueanoat, lat 61, z Phetchaburi, odniósł poważne obrażenia w wyniku ran kłutych i ciętych. Później w miejscowym szpitalu stwierdzono zgon.

Inny taksówkarz na motocyklu, 41-letni Tawatchai Kaewsamsri z Phatthalung, odniósł obrażenia w wyniku ran ciętych jednej z nóg.

Świadkowie powiedzieli policji, że obaj mężczyźni jechali taksówką na motocyklu na tym samym postoju taksówek i wcześniej pokłócili się. Zanim doszło do fizycznej bójki, pokłócili się werbalnie na nieujawnioną sprawę. Świadkowie twierdzą, że nie było od razu jasne, kto uderzył pierwszy lub rozpoczął konfrontację.

Policja w Patong kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych kroków prawnych, a pan Tawatchai zostanie przesłuchany po zakończeniu leczenia.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.