Premier pewny „zespołu Tajlandii” w rozwoju sceny turystycznej w Chiang Mai

KOMUNIKAT PRASOWY:

Premier Srettha Thavisin wyraziła zaufanie do „Team Tajlandii” w zakresie rozwoju potencjału turystycznego prowincji Chiang Mai.

Przyspieszane są wysiłki na rzecz rozwoju infrastruktury transportowej, w tym modernizacja międzynarodowego lotniska w Chiang Mai, a także dokończenie budowy obwodnicy. Stwierdził także, że rozwiązanie problemu PM 2.5 znacząco zwiększy zaufanie turystów.

Według premiera Urząd Turystyki Tajlandii jest gotowy promować region, gdy liczba turystów wzrośnie, co z kolei przełoży się na dochody i pomoże poprawić jakość życia mieszkańców północy.

Później śledził postępy w realizacji planu rozwoju turystyki w rejonie Chiang Mai i spotkał się ze społeczeństwem w Royal Park Ratchapruek.

Powyższe jest komunikatem prasowym Departamentu PR rządu Tajlandii.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.