Gospodyni aresztowana po okradzieniu Francuza w Patongu

Patong –

Gosposia została aresztowana po tym, jak ukradła Francuzowi 90,000 XNUMX bahtów z mieszkania w Patong.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że we wtorek (9 stycznia br.)th), 50-letni Francuz, który zataił swoje nazwisko, złożył doniesienie na policji w Patongu. Zeznał policji, że 27 listopada ubiegłego roku 2023 roku rano wynajął mieszkanie przy ulicy Na Nai Road. W czerwonej torbie w swoim pokoju trzymał około 95,000 3,000 bahtów, czyli prawie 9 dolarów. We wtorek (XNUMX stycznia br.)th), jego pieniądze zniknęły.

W piątek (13 stycznia o godzth), policja w Patong aresztowała gospodynię, ale nie podała jej nazwiska prasie. Przyznała się policji, że ukradła ofierze 90,000 XNUMX bahtów i przeznaczyła je na zakup wielu drogich przedmiotów.

Właściciel domu został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty kradzieży. Na chwilę obecną przebywa w areszcie.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.