Inspirujące przesłanie króla Ramy X na Narodowy Dzień Dziecka 2024

KOMUNIKAT PRASOWY:

Jego Królewska Mość Król Rama X z okazji Narodowego Dnia Dziecka w 2024 r. łaskawie podzielił się głębokim przesłaniem.

Jego Królewska Mość podkreślił znaczenie ciężkiej pracy i dobrych uczynków w osiąganiu szczęścia i dobrego samopoczucia.

Jego Królewska Mość zachęcał każde dziecko, aby pilnie kontynuowało naukę i samodoskonalenie, podkreślając, że to zaangażowanie umożliwi im podjęcie znaczącej kariery zawodowej i spełnianie dobrych uczynków.

Takie wysiłki, zauważył Jego Wysokość, są kluczem do zapewnienia szczęścia i dobrobytu zarówno im samym, jak i szerszej społeczności.

Przesłanie Jego Królewskiej Mości stanowi drogowskaz, inspirujący młodzież w Tajlandii do skupienia się na rozwoju osobistym i pozytywnego wnoszenia wkładu w społeczeństwo.

Powyższe jest komunikatem prasowym Departamentu PR rządu Tajlandii.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.