Mężczyzna groził sąsiadowi bronią po bójce w Thalang

Thalang –

Po bójce w dzielnicy Thalang mężczyzna groził sąsiadowi bronią.

Policja w Thalang została powiadomiona o zdarzeniu wcześnie rano w czwartek (11 stycznia).th) w domu w dzielnicy Pa Klok.

Policja przybyła na miejsce zdarzenia zastała 49-letniego Wittawata Atisutthapota, który był mocno nietrzeźwy. Policja stwierdziła, że ​​pobliski dom został uszkodzony w sposób wskazujący, że miała miejsce bójka.

Zarówno Anucha Ngorsurachet, lat 63, jak i Sampan Pengjan, lat 38, odnieśli obrażenia w wyniku fizycznej sprzeczki. Przekazali policji, że po bójce pan Wittawat oznajmił, że idzie po broń. Pięć minut później w pobliżu słychać było strzały.

Policja znalazła pistolet w domu pana Wittawata i został on zabrany na komisariat policji w Thalang w celu dalszego dochodzenia. Nie jest jasne, dlaczego grupa mężczyzn kłóciła się – zauważa „Phuket Express”.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.