Dwudziestu nielegalnych pracowników Birmy aresztowano w Phuket

Phuket -

Na placu budowy w Wichit aresztowano dwudziestu nielegalnych pracowników Birmy.

Policja prowincji Phuket poinformowała Phuket Express, że w piątek (12 stycznia)th) przeprowadzili inspekcję placu budowy w Wichit w Mueang Phuket po tym, jak zaniepokojony obywatel powiadomił ich o nielegalnych pracownikach.

Aresztowano dwudziestu pracowników Birmy. Spośród nich 13 to mężczyźni, a XNUMX to kobiety. Zabrano ich na komisariat policji w Wichit, gdzie usłyszeli zarzuty wjazdu do kraju bez pozwolenia.

Podobne artykuły:

Trzydziestu obywateli Chin zostało aresztowanych po tym, jak przyłapano ich na nielegalnej pracy na placu budowy w Thalang.

Dwudziestu ośmiu obywateli Chin, którzy wjechali do kraju z wizami turystycznymi, zostało aresztowanych po tym, jak przyłapano ich na nielegalnej pracy na placu budowy w Cherng Talay.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.