Katastrofa z okazji Dnia Dziecka: 44 dzieci zostało rannych w wyniku nieudanego pokazu pojazdów ratowniczych w Satun

Satun-

13 stycznia 2024 r. lokalne media Satun poinformowały o wypadku z okazji Dnia Dziecka w podokręgu Kuan Don, w którym urzędnicy przeprowadzali przedstawienie z wykorzystaniem pojazdu ratowniczego w przypadku klęsk żywiołowych. Awaria części pojazdu ratunkowego spowodowała, że ​​44 dzieci odniosło głównie lekkie obrażenia.

Według doniesień lokalnych mediów, podczas obsługiwania pojazdu pomostowego używanego do akcji ratowniczych w przypadku klęsk żywiołowych pękła stalowa proca. W momencie niefortunnej awarii w pojeździe znajdowało się wiele dzieci.


„44 dzieci odniosło lekkie obrażenia, w tym ból pleców, talii i nadgarstków, po tym jak most uderzył w ziemię. Jednak po wypadku troje dzieci było pod ścisłą obserwacją lekarzy pod kątem ewentualnych dalszych obrażeń” – podają media Satun.

Po wypadku pan Sakra Kapilakhan, gubernator Satun, wydał rozkaz odpowiednim agencjom, aby przejęły odpowiedzialność za sytuację i zapewniły zakwaterowanie ofiarom. Na koniec Sakra podkreśliła zakaz używania dużych maszyn podczas przyszłych występów z okazji Dnia Dziecka w Satun.

Najwyraźniej dochodzenie dotyczące konserwacji pojazdu i urządzenia było w toku.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie The Pattaya News.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.