Policja w Patong zatrzymała kolumbijskiego złodzieja, którego celem był rosyjski turysta

Phuket —

13 stycznia 2024 r. funkcjonariusze policji w Patong schwytali kolumbijskiego złodzieja, który ukradł rzeczy rosyjskiemu turystowi w Soi Suk Charoen w Patong na Phuket.

Według raportu policji, 12 stycznia o godzinie 11:45 35-letni rosyjski turysta, którego nazwisko zostało utajnione przez policję, zmierzał do swojego hotelu przy Soi Suk Charoen, natomiast kolumbijski złodziej, którego nazwisko również zostało utajnione przez policję jechał na motocyklu i rzekomo wyrwał rosyjskiemu turystowi torbę na ramię.

Policji w Patong udało się wyśledzić podejrzanego w sklepie z konopiami indyjskimi w Patong i skonfiskować sporny majątek, w tym torbę na ramię, słuchawki Airpods, prawo jazdy rosyjskiego turysty, gotówkę i inne akcesoria.
Policja postawiła zarzuty używania pojazdu w celu ułatwienia popełnienia przestępstwa i eskortowała podejrzanego na komisariat policji w Patong w celu dalszego procesu sądowego.

Podejrzany pozostawał w areszcie od czasu publikacji.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.