Chińczyk aresztowany za rzekome żebranie w Phuket

Phuket -

Chińczyk został aresztowany po tym, jak przyłapano go na rzekomym żądaniu pieniędzy od mieszkańców Phuket.

Policja z Regionu 8 powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona, że ​​cudzoziemiec ostatnio prosił ludzi o pieniądze. W poniedziałek (15 stycznia godzth), aresztowali pana Yang (alias), obywatela Chin.

Znaleziono go, jak pokazywał ludziom ogłoszenie, a na nim widniało niepełnosprawne dziecko, które, jak twierdził, potrzebowało pomocy. Panu Yangowi skonfiskowano nieokreśloną kwotę pieniędzy.

Pan Yang został zabrany na komisariat policji miasta Phuket, gdzie usłyszał zarzuty publicznego żebrania o pieniądze bez pozwolenia.

Policja prosi, aby nie pomagać obcokrajowcom, którzy wydają się być niepełnosprawni. Jeśli ktoś widzi żebrzących cudzoziemców, prosimy o telefon pod numer 191 w celu uzyskania pomocy.

Podobne historie:

Chinka została aresztowana po tym, jak przyłapano ją na nielegalnym proszeniu mieszkańców Patong o pieniądze.

Polityka tajskiego rządu dotycząca bezpłatnych wiz dla turystów z Chin i Kazachstanu została zatwierdzona w Royal Gazette i opublikowana we wtorek, 19 września.

Premier Tajlandii Srettha Thavisin z radością przyjęła inauguracyjny chiński lot w ramach inicjatywy zniesienia wiz w poniedziałek 25 września.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.