Dunka ranna przez fale w Phang Nga

Phangnga –

Duńska turystka doznała obrażeń po uderzeniu fal na plaży w Phang Nga.

Na początku tygodnia pracownicy Parku Narodowego Khao Lampi Hat Thai Mueang powiedzieli Phuket Express, że zostali powiadomieni o incydencie na plaży Tha Mao na terenie parku narodowego.

Niezidentyfikowana 60-letnia duńska turystka bawiła się w wodzie. Odwróciła się tyłem do morza, zanim uderzyły ją duże fale i została wciągnięta pod wodę na piasek, ale udało jej się wynurzyć i dotrzeć do brzegu. Odczuwała ból szyi i pleców i została przewieziona do pobliskiego szpitala.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.