Siedemnastu chińskich turystów zostało rannych w wyniku przewrócenia się autobusu w Phuket

Phuket -

Siedemnastu chińskich turystów i trzech Tajlandczyków odniosło obrażenia po przewróceniu się autobusu wycieczkowego w Thalang.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku we wtorek (16 stycznia).th) rano na zakręcie Thep Krasattri Road w kierunku północnym w podokręgu Baan Bang Duk w Mai Khao.

Przybyli na miejsce zdarzenia zastali na drodze przewrócony autobus. W autobusie znaleziono siedemnastu chińskich turystów, tajskiego przewodnika, członka załogi autobusu i kierowcę. Doznali różnych obrażeń i zostali przewiezieni do pobliskiego szpitala.

Policja turystyczna w Phuket powiedziała Phuket Express, że autobus wycieczkowy jechał z Phuket do molo w Phang Nga, gdy kierowca autobusu nagle stracił panowanie nad pojazdem na zakręcie. Policja kontynuuje dochodzenie w celu rozważenia dalszych kroków prawnych.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.