AKTUALIZACJA: Konsul Mongolii oficjalnie chwali policję Patong za aresztowanie złodzieja

Patong –

Konsul Mongolii oficjalnie pochwalił policję Patong po aresztowaniu hiszpańskiego złodzieja, który okradł mongolskiego turystę.

Powiązany artykuł:

Hiszpan został aresztowany po tym, jak ukradł mongolskiej kobiecie torbę z telefonem komórkowym, gotówką i kluczami w nocnym klubie przy Bangla Road.

Teraz dla naszej aktualizacji:

Policja w Patong poinformowała Phuket Express we wtorek (16 stycznia).th), że w zeszłym tygodniu otrzymali oficjalny list z podziękowaniami od Konsula Honorowego Mongolii w Phuket. Konsul pochwalił policję Patong, która wykonała, jak to określiła, fantastyczną robotę, szybko aresztując podejrzanego i bezpiecznie zaopiekując się mongolskim turystą.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.