W wyniku zamieszek domowych między członkami rodziny w Phuket jedna osoba nie żyje, a jedna zostaje ciężko ranna

Phuket -

Jedna osoba zginęła, a inna odniosła poważne obrażenia w wyniku bójki między członkami rodziny w Wichit w Meuang Phuket.

Policja w Wichit została powiadomiona o zdarzeniu o godzinie 8:30. w czwartek (18 stycznia godzth) w Soi Mongkonsap. Na miejsce przybyła policja, służby ratunkowe i pociąg Phuket Express.

Przybyli na miejsce zdarzenia znaleźli ciało 63-letniego pana Watcharina Kaewprasapa z Wichit. Na jego ciele znaleziono pięć ran kłutych i ciętych. W pobliżu ekipy ratownicze znalazły także nóż poplamiony krwią. Pin Makkaew, lat 62, został znaleziony z ranami ciętymi na szyi i był pokryty krwią. Doznał poważnych obrażeń i został przewieziony do lokalnego szpitala.

Komendant policji w Wichit, pułkownik Chatree Choolaew, powiedział „Phuket Express”, że pan Watcharin jest bratem żony pana Pin’a. Obaj kłócili się już wcześniej o problemy osobiste i obaj mężczyźni mieszkali blisko siebie. W czwartek wyszli ze swoich domów i zanim rozpoczęły się walki, doszło do wypadku drogowego.

Od chwili publikacji prasy sytuacja jest nadal badana.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.