Pięciu mężczyzn z Bangladeszu aresztowanych w Phuket korzystających z fałszywych wiz

Phuket -

Pięciu mężczyzn z Bangladeszu zostało aresztowanych na międzynarodowym lotnisku w Phuket po tym, jak odkryto, że używają fałszywych stempli wizowych.

Urzędnik imigracyjny w Phuket powiedział Phuket Express, że w środę (17 styczniath) aresztowali pięciu mężczyzn z Bangladeszu w terminalu przylotów międzynarodowych.

Znaleziono ich przy użyciu fałszywych stempli wizowych. Zabrano ich na komisariat policji w Sakoo w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

Na chwilę obecną nazwiska podejrzanych nie są ujawniane prasie. Żaden z pięciu mężczyzn nie wydał oświadczenia dla prasy.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.