Cudzoziemiec i sześciu Tajlandczyków aresztowanych za sprzedaż Baraku, e-papierosów i nielegalnych papierosów na Bangla Road

Patong –

Funkcjonariusze aresztowali obcokrajowca i sześciu tajskich sprzedawców po tym, jak przyłapano ich na sprzedaży Baraku, nielegalnych papierosów i e-papierosów na Bangla Road w Patong.

Urzędnicy administracyjni Phuket powiedzieli „Phuket Express”, że w środowy wieczór (17 stycznia) aresztowali łącznie siedmiu podejrzanych. Sześciu z nich to tajlandzcy sprzedawcy, których przyłapano na sprzedaży e-papierosów i nielegalnych papierosów (niezapłaconych podatków) na Bangla Road.

Jednym z nich jest kierownik sklepu zagranicznego. W sklepie skonfiskowano mu wiele przedmiotów Baraku.

Wszystkich siedmiu podejrzanych zostało zabranych na komisariat policji w Patong w celu podjęcia dalszych działań prawnych.

„Phuket Express” zauważył, że import do Tajlandii papierosów Baraku i e-papierosów jest nielegalny. Nazwiska aresztowanych nie zostały ujawnione prasie.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.