Zatrzymanie mężczyzny z 15,000 XNUMX tabletek metamfetaminy w Chalong

Chalong –

W Chalong aresztowano 30-letniego mężczyznę z 15,000 XNUMX tabletek metamfetaminy i krystalicznej metamfetaminy.

Policja Straży Granicznej 425 powiedziała Phuket Express, że we wtorek (16 styczniath) aresztowali mężczyznę zidentyfikowanego jedynie jako pan Pond, lat 30, z Chalong. Skonfiskowano przy nim 257.9 gramów metamfetaminy w postaci kryształów i 15,000 XNUMX tabletek metamfetaminy. Został aresztowany przy wjeździe do Soi Tanuthep na Chao Fa West Road.

Został zabrany na komisariat policji w Chalong, gdzie usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.