Jeden z szefów mistrzostw przekaże 350,000 XNUMX bahtów na pomoc w wysłaniu ciała niedawno zmarłego irańskiego boksera do domu z Phuket

FOTO: One Championship Tajlandii

Phuket, Tajlandia -

Szef One Championship przekaże 350,000 XNUMX bahtów na pomoc w repatriacji ciała niedawno zmarłego boksera Fariyara Aminipoura z powrotem do rodziny.

Nasza poprzednia historia:

Słynny młody irański bokser zmarł po poważnym wypadku rowerowym w przejściu podziemnym Chalong.

Teraz aktualizacja:

One Championship Tajlandii donosi, że rodzina MR. FARIYAR AMINIPOUR chce, aby jego ciało odesłano do domu. Zmagają się jednak z problemami finansowymi. Koszt przeniesienia jego ciała wynosi 350,000 XNUMX bahtów. PAN. Przyjaciele FARIYARA i jego fanklub zaapelowali o datki na pomoc jego rodzinie.

Dyrektor generalny One Championship w Tajlandii, pan Chatri Sityodtong, skomentował tę wiadomość. Powiedział, że osobiście przekaże 350,000 XNUMX bahtów na pomoc w przekazaniu datków na rzecz repatriacji MR. Ciało FARIYARA w domu. Przesłał także kondolencje rodzinie i przyjaciołom.

FOTO: One Championship Tajlandii
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.