Niezdarny Rosjanin włamuje się do biura gubernatora Phuket i próbuje ukraść motocykl

Phuket -

Nieobliczalny i niezrównoważony Rosjanin włamał się do biura gubernatora Phuket w siedzibie prowincji Phuket przy Tha Kraeng Road w Talad Nuea w mieście Phuket, a następnie próbował ukraść motocykl.

Policja prowincji Phuket powiedziała Phuket Express, że w środę (17 styczniath), że szklane drzwi do biura gubernatora Phuket (pana Sophona Suwannarat), które znajduje się na 4th Znaleziono pęknięte piętro budynku Urzędu Prowincjonalnego w Phuket. Na podłodze przed pokojem znaleziono krew. Pod biurkiem sekretarki niedaleko znaleziono młotek z plamą krwi.

Niezidentyfikowany ochroniarz powiadomił policję o godzinie 2:00 w nocy. wczesnym rankiem znalazł na pierwszym piętrze ukrywającego się obcokrajowca bez koszuli. Próbował go złapać, ale cudzoziemiec uciekł na piętro, zanim strażnik wezwał policję. Policja przybyła do budynku, ale nie była w stanie znaleźć cudzoziemca.

O 4:30 rano Policja usłyszała dźwięk tłuczonego szkła, ale nadal nie była w stanie znaleźć podejrzanego. Rano dozorca domu znalazł rozbite szklane drzwi biura gubernatora Phuket.

Zaniepokojeni lokalni mieszkańcy powiadomili później policję miejską w Phuket, że obcokrajowiec bez koszuli i butów, zachowujący się nieobliczalnie, próbował ukraść motocykl zaparkowany przed sklepem spożywczym w pobliżu ratusza prowincji Phuket. Cudzoziemiec był pokryty krwią na rękach i stopach.

Podejrzanego ostatecznie aresztowano, chociaż policja określiła go jako wyjątkowo niechętnego do współpracy, zanim zabrano go do lokalnego szpitala. Policja zidentyfikowała później mężczyznę jako 24-letniego Rosjanina i opisano go jako osobę niezwykle nieobliczalną i prawdopodobnie cierpiącą na problemy psychiczne lub nadużywającą narkotyków. Policjanci nie ujawnili jego nazwiska. Ze względu na nieobliczalny stan psychiczny podejrzanego, nie był on w stanie odpowiedzieć na żadne pytania dotyczące jego dziwacznego zachowania.

Gdy mężczyzna wyzdrowieje, prawdopodobnie zostanie oskarżony o popełnienie wielu przestępstw, a następnie deportowany po odbyciu kary za swoje przestępstwa – podała policja w Phuket.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.