Saudyjczyk aresztowany w Phuket za rzekome odebranie dziecka rodzicom

Phuket -

Arab Saudyjski Mężczyzna został aresztowany na międzynarodowym lotnisku w Phuket po tym, jak rzekomo odebrał rodzicom nieletnią poniżej 18 roku życia.

Urząd imigracyjny w Phuket powiedział Phuket Express, że w piątek (19 styczniath) aresztowali 41-letniego Araba Saudyjskiego na terminalu przylotów międzynarodowych.

Zarzuca mu się odebranie rodzicom lub opiekunowi małoletniego, który ukończył 15. rok życia, ale nie więcej niż 18. rok życia, za czyny niestosowne nawet za zgodą. Został zabrany z powrotem na komisariat policji w Patong w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

Nazwisko podejrzanego i szczegóły sytuacji zostały utajnione przed prasą. Saudyjczyk nie wydał żadnego oświadczenia dla prasy.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.