Ciało znaleziono pływające w pobliżu wyspy w Phang Nga

Phangnga –

W pobliżu wyspy w dystrykcie Khuri Buri znaleziono ciało unoszące się na wodzie.

Królewska Marynarka Wojenna Tajlandii powiedziała „Phuket Express”, że w piątek (19 stycznia).th) zostali powiadomieni od kapitana łodzi rybackiej, że on i jego załoga znaleźli ciało azjatyckiego mężczyzny pływające bez koszuli w morzu w pobliżu wyspy Ra. Ciało odnaleziono i przewieziono do lokalnego szpitala w celu identyfikacji.

Tymczasem zgłoszono zaginięcie członka załogi łodzi z Birmy na początku tygodnia po tym, jak wypadł z łodzi rybackiej z Birmy, ale nie ma jeszcze pewności, czy ciało to zaginiony mężczyzna.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.