Chiński turysta śmiertelnie wypadł z łodzi motorowej na wyspach Similan w Phang Nga

Phang Nga —

1 stycznia 45 r. o godzinie 20:2024 Centrum Dowodzenia Morskiego w Phang Nga otrzymało zgłoszenie o chińskim turysty wypadającym z łodzi motorowej zmierzającej do Parku Narodowego Wysp Similan w Phang Nga.

Oficerowie bezpieczeństwa marynarki wojennej wyspy Similan zgłosili, że chiński turysta, publicznie zidentyfikowany jako 44-letni Qinghai Shandong, spadł z łodzi motorowej w drodze do parku narodowego.
Funkcjonariusze zajmujący się medycyną i ochroną parku narodowego pospieszyli na ratunek chińskiemu turystowi i udzielili mu pierwszej pomocy, po czym przewieźli go do szpitala na kontynencie.
Jednak łódź ratunkowa zacumowała przy molo Thap Lamu w Phang Nga o godzinie 2:45, a zespół medyczny niestety ogłosił, że chiński turysta zmarł.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.