Policja w Phuket zatrzymała dostawcę soku Kratom: 315 butelek przechwyconych w ramach tajnej operacji

Phuket —

20 stycznia 2024 r. policja śledcza w Phuket zatrzymała sprzedawcę soku kratom z łącznie 315 butelkami w Moo 5, Ratsada, Mueang, Phuket.

Policja w Phuket ujęła podejrzanego, publicznie zidentyfikowanego jedynie jako 44-letni Sak, i skonfiskowała 300 butelek 1.5-litrowego soku kratomowego i 15 butelek 500-mililitrowego soku kratomowego.


Według raportu policji anonimowe źródło poinformowało, że sklep potajemnie sprzedawał sok kratom grupom nastolatków przy Moo 5 w Ratsada.
Podczas dochodzenia policyjnego odkryto, że Sak rzekomo sprzedawał okolicznym nastolatkom sok kratom w butelkach.
Według doniesień Sak przyznał się funkcjonariuszom policji, że sprzedawał miejscowym nastolatkom napoje kratomowe po 15 i 30 bahtów za butelki odpowiednio 500-mililitrowe i 1,500-mililitrowe.
Początkowo policja postawiła zarzuty sprzedaży soku kratom w butelkach bez pozwolenia i eskortowała podejrzanego na komisariat policji w Mueang Phuket w celu dalszego procesu sądowego.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.