Podejrzany aresztowany z 2,417 pigułkami metamfetaminy w Thalang

Thalang –

W Thalang aresztowano mężczyznę z 2,417 tabletkami metamfetaminy i bronią.

Policja Thalang powiedziała Phuket Express, że w ubiegły weekend aresztowała podejrzanego, zidentyfikowanego jedynie jako 33-letni Chalermsak z Phang Nga. Został aresztowany na Pru Sampan Road w podokręgu Thep Krasattri.

Skonfiskowano mu 2,417 tabletek metamfetaminy, pistolet i 29 naboi. Został zabrany na komisariat policji w Thalang, gdzie usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży, nielegalnego posiadania broni palnej i amunicji oraz noszenia broni w miejscach publicznych bez pozwolenia.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.