Pięciu rosyjskich hazardzistów aresztowanych w willi w Phuket

Rawai, Phuket –

Policja wdarła się do willi, w której odkryła pięciu Rosjan grających w pokera i hazard w Rawai w Mueang Phuket.

Policja z Regionu 8 powiedziała Phuket Express, że w poniedziałek (22 stycznia) wraz z policją z Chalong dokonali nalotu na luksusową willę w Soi Salika. Znaleziono pięciu Rosjan grających w pokera i hazard. Skonfiskowano im dwa zestawy kart do pokera, 88 żetonów walutowych i Baraku (sziszę lub fajkę wodną, ​​która również jest nielegalna w Tajlandii).

Do aresztowania doszło po tym, jak policja otrzymała informację od zaniepokojonego obywatela, że ​​obcokrajowcy grają w nielegalne gry hazardowe w willi. Podejrzani przyznali się policji, że grali w pokera i uprawiali hazard, używając żetonów walutowych w celu wymiany na kryptowaluty.

Zabrano ich na komisariat policji w Chalong, gdzie usłyszeli zarzuty grania w nielegalne gry hazardowe, a jednemu z nich grozi dodatkowa opłata za zakaz importu nielegalnego przedmiotu (Baraku).

Jak zauważa „Phuket Express”, w Tajlandii obowiązują jedne z najsurowszych przepisów antyhazardowych na świecie. Odpowiednie władze nie ujawniły nazwisk podejrzanych.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.