Izraelczyk, który przedłużył pobyt w Patongu, aresztowany w Patongu po rzekomej próbie okradzenia kobiety w budce wymiany walut

Patong –

Izraelczyk przedłużający pobyt w kraju został aresztowany po tym, jak rzekomo próbował okraść potencjalną ofiarę w budce wymiany w Patong.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że ofiara, której nazwisko utajniono ze względu na jej prywatność, pracująca w budce wymiany przy Phra Baramee Road, złożyła doniesienie na policję w Patong. Opowiedziała to policji w noc sylwestrową 31 grudniast2023 rok, tuż po północy cudzoziemiec próbował ją okraść w budce wymiany.

Mężczyzna zakrył twarz, rzekomo podszedł do niej i obiema rękami chwycił ją za szyję. Ofiara krzyczała głośno i próbowała walczyć, zanim podejrzany zaczął uciekać. Nic nie dostał od niej ani od budki wymiany.

Policja w Patong kontynuowała dochodzenie i w poniedziałek (22 stycznia br.)nd) w końcu aresztowali 26-letniego Izraelczyka. Został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty nocnej kradzieży, napaści na ciało i umysłu oraz przebywania za granicą zbyt długo.

Izraelczyk przyznał, że próbował okraść ofierze, ale twierdził, że jej nie zaatakował. Zaprzeczył także zarzutowi nocnej kradzieży, twierdząc, że tak naprawdę nigdy niczego nie ukradł. Nie skomentował kwestii opłaty za przekroczenie terminu pobytu.

Policja w Patongu utajniła jednak jego nazwisko.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.