Ośmiu nastolatków atakuje dwóch innych nastolatków w Wichit

Wichit –

Ośmiu nastolatków zaatakowało kolejnych dwóch nastolatków w Wichit podczas nagrywania klipu wideo przed opublikowaniem go w mediach społecznościowych na początku tego tygodnia.

Policja Wichit powiedziała Phuket Express, że incydent rozpoczął się w poniedziałek późnym wieczorem (22 stycznia).nd) do wczesnego rana we wtorek (23 stycznia).rd). Dwoje zaatakowanych nastolatków zostało zidentyfikowanych jedynie jako 18-letni Chalermphon i Taksanai. Po zdarzeniu oboje złożyli zawiadomienie na policję w Wichit.

W środę (24 stycznia godzth) wszystkich ośmiu podejrzanych nastolatków oddało się w ręce policji. Usłyszą zarzuty znęcania się nad ciałem. Odpowiednia policja nie ujawniła danych osobowych ośmiu nastolatków.

Jeden z podejrzanych, lat 18, powiedział policji, że druga strona rzekomo dokonała napaści na tle seksualnym na ich dwie przyjaciółki w wieku zaledwie 12 i 14 lat, po tym, jak były pijane. To rozgniewało podejrzanych i spowodowało, że rozpoczęli bójkę.

Jednak od chwili publikacji prasy odpowiednia policja kontynuuje dochodzenie w sprawie wzajemnych zarzutów dotyczących napaści na tle seksualnym.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.