Dwóch sprzedawców soków Kratom aresztowanych w Patongu

Patong –

Policja aresztowała dwóch sprzedawców soku Kratom w lokalnym sklepie spożywczym w Patong.

Nasza poprzednia historia:

20 stycznia 2024 r. policja śledcza w Phuket zatrzymała sprzedawcę soku kratom z łącznie 315 butelkami w Moo 5, Ratsada, Mueang, Phuket.

Policja w Phuket w dalszym ciągu aresztowała kolejnych sprzedawców soku Kratom.

Teraz aktualizacja:

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że we wtorek (23 styczniard) aresztowali dwóch sprzedawców soków Kratom w lokalnym sklepie spożywczym przy 50 Years Road. Zabezpieczono u nich łącznie 51 butelek soku Kratom.

Zabrano ich na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszeli zarzuty sprzedaży soku kratom w butelkach bez pozwolenia. Policja nie podała danych osobowych sprzedawców.

W Phuket Express zauważono, że sok Kratom nie może być składnikiem ani mieszać z inną żywnością lub sokiem na sprzedaż. Dlatego nawet czysty sok Kratom w butelce nie może być sprzedawany, zwłaszcza na ulicach publicznych.

Każdemu, kto złamie prawo, grozi kara pozbawienia wolności od sześciu miesięcy do dwóch lat lub grzywna w wysokości od 5,000 20,000 bahtów do XNUMX XNUMX bahtów.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.