AKTUALIZACJA: Bentley używany do jazdy po Pattaya z Lion Cubem jest zarejestrowany w Phuket

ZDJĘCIE: Ann Isaan Rosja

Phuket -

Bentley sedan, który jeździł po Pattaya z lwiątkiem na siedzeniu pasażera, był pierwotnie zarejestrowany w Phuket.

Nasza poprzednia historia:

Departament Parków Narodowych Tajlandii wszczyna dochodzenie w sprawie obcokrajowca, którego zauważono jadącego ulicą Pattaya samochodem Bentley w towarzystwie czegoś, co wygląda na lwiątko na tylnym siedzeniu.

Teraz aktualizacja:

Atthaphon Charoenchansa, dyrektor generalny Departamentu Parków Narodowych, powiedział tajskim mediom, że luksusowy sportowy sedan Bentley Continental GTC z otwartym dachem jest zarejestrowany na firmę samochodową w Phuket. Uważa się, że kierowcą jest mieszkaniec Sri Lanki.

Funkcjonariusze sprawdzają jednak w firmie samochodowej w Phuket, czy ktoś mógł wypożyczyć lub kupić od niej Bentleya.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.