Poszukiwany belgijsko-marokański DJ Patong aresztowany za usiłowanie morderstwa w swoim rodzinnym kraju

Patong –

Poszukiwany obywatel Belgii/Maroka, który pracował jako DJ w Patong, został aresztowany po tym, jak rzekomo był zamieszany w usiłowanie morderstwa w swoim kraju.

Królewskie Tajskie Biuro Imigracyjne ujawniło prasie we wtorek (23 stycznia).rd), że aresztowali poszukiwanego podejrzanego, zidentyfikowanego jedynie jako 36-letni pan Achmal, obywatel belgijsko-marokański, w mieszkaniu w Patong.

Nakaz aresztowania podejrzanego został pierwotnie wydany w Belgii. Jest oskarżony o usiłowanie zabójstwa, noszenie broni bez pozwolenia oraz nielegalne posiadanie broni palnej i amunicji. Został przewieziony do Ministerstwa Spraw Zagranicznych w celu ekstradycji do Belgii.

Tajskie Biuro Imigracyjne ustaliło również, że pan Achmal wielokrotnie wjeżdżał do Tajlandii ze swoim belgijskim paszportem. Następnie przeszedł na marokański paszport. Przebywał w Bangkoku, Sisaket (północny wschód) i Phuket. Jego obecny zarejestrowany adres znajduje się w Patong i podobno pracował jako DJ w Patong.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.