Brytyjczyk aresztowany z magicznym grzybem w Patongu

Patong –

W Patong aresztowano Brytyjczyka z magicznym grzybem. Magiczne grzyby są wymienione w Tajlandii jako nielegalne narkotyki kategorii 5.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że w czwartek (25 styczniath) aresztowali 33-letniego Brytyjczyka przed restauracją przy Phra Baramee Road w Patong. Skonfiskowano mu 1.10 grama magicznego grzyba.

Został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 5 (magicznych grzybów). „Phuket Express” zauważył, że policja w Patong nie podała żadnych dalszych danych osobowych Brytyjczyka.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.