Trzy osoby aresztowane z nielegalnymi papierosami skonfiskowanymi w Wichit o wartości pięciu milionów bahtów

Wichit –

Trzej podejrzani zostali aresztowani w trzech oddzielnych sklepach, gdzie w Wichit skonfiskowano nielegalne papierosy o wartości pięciu milionów bahtów.

Policja Wydziału Zwalczania Przestępczości Gospodarczej (ECD) powiedziała Phuket Express, że na początku tego tygodnia dokonała nalotu na trzy sklepy przy Pattana Thongthin Road i Chao Fa East Road w Wichit. Aresztowano trzy osoby, które zidentyfikowano jedynie jako pan Eakkachai, pani Paweena i pan Pongphon.

Skonfiskowano łącznie 28,895 XNUMX pudełek nielegalnych papierosów o wartości około pięciu milionów bahtów.

Cała trójka została zabrana na komisariat policji w Wichit, gdzie usłyszała zarzuty naruszenia ustawy o ochronie konsumentów (sprzedaż papierosów bez płacenia podatku).

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.