Dwudziestu trzech hazardzistów aresztowanych w Wichit

Wichit –

Dwudziestu trzech graczy zostało aresztowanych, gdy grali w lokalną grę hazardową w Wichit.

Policja Wichit powiedziała Phuket Express, że w środę (24 stycznia) dokonała nalotu na obóz pracy w pobliżu wejścia do osiedla przy Khwang Road. Aresztowano dwudziestu trzech hazardzistów. Skonfiskowano im lokalny zestaw do gier hazardowych z południa (lokalnie nazywany krewetkami, rybami i kwiatami) oraz 5,410 bahtów w gotówce.

Zabrano ich na komisariat policji w Wichit, gdzie usłyszeli zarzuty udziału w grach hazardowych bez pozwolenia. Jednemu z podejrzanych postawiono dodatkowe zarzuty za nielegalne prowadzenie kasyna, a innemu graczowi również postawiono dodatkowe zarzuty za organizowanie gier hazardowych.

Policja w Wichit nie ujawniła nazwisk podejrzanych.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.