Niemiec aresztowany po kradzieży 86,000 XNUMX bahtów z hotelu w Patong

Patong –

Młody Niemiec został aresztowany po tym, jak ukradł 86,000 XNUMX bahtów z hotelu w Patong.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że w czwartek (25 styczniath) o godzinie 3:00 cudzoziemiec ukradł 86,000 200 bahtów z kasy hotelu w Patong przy Ratch Uthit XNUMX Pi Road.

Podejrzany nie zakrył twarzy, a nawet przed odejściem spojrzał na pobliską kamerę CCTV. Nie był klientem hotelu. Hotel złożył raport policji w Patong, zawierający nagranie z kamer CCTV.

W piątek (26 stycznia godzth) policja aresztowała podejrzanego, zidentyfikowanego jedynie jako pan Mohamed, lat 22, obywatel Niemiec. Sąd prowincji Phuket wydał nakaz aresztowania pod zarzutem nocnej kradzieży.

Podejrzany pozostawał w areszcie od czasu publikacji.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.