Zaginiony chiński turysta z Nakhon Si Thammarat znaleziony na wyspie Pha Ngan

Surat Thani –

Zaginiona chińska turystka w Nakhon Si Thammarat została odnaleziona bezpieczna na wyspie Pha Ngan w Surat Thani.

Policja miejska Nakhon Si Thammarat została powiadomiona o zdarzeniu na początku tygodnia. 32-letni chiński turysta zgłosił policji zaginięcie. Powiedział policji, że jego przyjaciółka, Chinka, zidentyfikowana jedynie jako pani Sun, lat 27, zaginęła. Wcześniej był z nią w hotelu w dzielnicy Chang Klang w Nakhon Si Thammarat.

On i jego dwie pozostałe Chinki opuścili hotel, ale rozstali się z panią Sun, aby podróżować po mieście. Umówili się na dworcu autobusowym w mieście na wycieczkę na wyspę Pha Ngan.

Jednak pani Sun nie przyszła na dworzec autobusowy. Próbowali się z nią skontaktować, ale bezskutecznie. Zameldowali się w hotelu w mieście, aby poczekać na nią przez noc, zanim zgłoszą sprawę policji. Bali się, że może być w niebezpieczeństwie.

Policja sprawdziła nagrania z telewizji przemysłowej z hotelu w Chang Klang, dworca autobusowego w mieście i lotniska Nakhon Si Thammarat, ale nie mogła jej znaleźć. Następnego dnia w końcu skontaktowali się z panią Sun i odkryli, że jest bezpieczna z inną grupą przyjaciół na wyspie Pha Ngan w Surat Thani.

Nie jest jasne, w jaki sposób podróżowała z Nakhon Si Thammarat na wyspę Pha Ngan.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.