Rosyjski jeździec umiera po wypadku motocyklowym z udziałem ciężarówki kontenerowej na wyspie Samui

Wyspa Samui, Surat Thani –

Rosyjski jeździec zginął po tym, jak jego motocykl rozbił się, a następnie został przejechany przez ciężarówkę z kontenerem na wyspie Samui.

Policja na Samui została powiadomiona o wypadku w piątek rano (26 stycznia).th) przy Tawee Ratch Pakdee Road w podokręgu Mae Nam, w pobliżu poczty. Policja i służby ratunkowe przybyły na miejsce, aby znaleźć ciało 49-letniego rosyjskiego motocyklisty z poważnymi obrażeniami głowy. Jego nazwisko nie zostało ujawnione mediom.

Trzy metry w pobliżu ratownicy znaleźli uszkodzony motocykl. Świadkowie powiedzieli policji, że motocyklista stracił panowanie nad pojazdem, po czym został potrącony przez ciężarówkę z kontenerem.

Ciężarówka nie zatrzymała się natychmiast, ale później została zablokowana przez policję drogową Samui. Kierowcę zidentyfikowano jedynie jako 41-letniego Pongsakorn. Policja na Samui podała, że ​​kierowcy ciężarówki postawiono zarzuty lekkomyślnej jazdy powodującej śmierć.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.