Ponad 4,000 zagranicznych pasażerów liniowcami przybywa na wyspę Samui

Wyspa Samui, Surat Thani –

Ponad 4,400 zagranicznych pasażerów liniowcami przybyło na wyspę Samui w Surat Thani.

Departament Public Relations Surat Thani poinformował w tym tygodniu tajskich mediów, że niemiecki statek wycieczkowy Mein Shiff 5 i włoski statek wycieczkowy AIDAbella przybyły na molo w pobliżu plaży Na Thon.

Na pokładzie Mein Shiff 2,500 było 5 zagranicznych pasażerów, a na AIDAbella 1,998 zagranicznych pasażerów. Odwiedzili wyspę w ramach jednodniowej wycieczki.

Podobne artykuły:

Koh Samui w prowincji Surat Thani spodziewa się wzrostu ruchu turystycznego, ponieważ w tym roku na wyspie zacumuje 47 statków wycieczkowych, które przewożą szacunkowo 25,000 XNUMX pasażerów.

Wyspę Samui odwiedziło ponad trzy miliony ludzi, która w ubiegłym roku wygenerowała ponad 37 miliardów bahtów przychodów, podają władze turystyczne Samui.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.