Żółw morski składa jaja na plaży w Phuket – wideo

Phuket -

Matka żółwia morskiego złożyła jaja na plaży w Phuket.

Tajski Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedział Phuket Express, że w sobotę rano (27 styczniath) zostali powiadomieni o zdarzeniu przez pana Udoma Patkora, ratownika na plaży Karon. Matka żółwia morskiego składała jaja na plaży w pobliżu jeziora Nong Harn.

Była matką Olive Ridley Sea Turtle. Według stanu na dzień prasowy funkcjonariusze liczyli około 120 jaj. Jaja przeniesiono w bezpieczniejsze miejsce na plaży, gdzie woda morska nie mogła dotrzeć do gniazda. Urzędnicy DMCR stwierdzili, że młode żółwie morskie powinny wykluć się za około 60 dni.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.