AKTUALIZACJA: Rodzice Rosjanina, który włamał się do biura gubernatora Phuket, osobiście przepraszają

Phuket -

Rodzice młodego Rosjanina, który włamał się niedawno do biura gubernatora Phuket, osobiście przeprosili gubernatora.

Nasza poprzednia historia:

Nieobliczalny i niezrównoważony Rosjanin włamał się do biura gubernatora Phuket w siedzibie prowincji Phuket przy Tha Kraeng Road w Talad Nuea w mieście Phuket, a następnie próbował ukraść motocykl.

Teraz aktualizacja:

W sobotę (27 stycznia godzth) rodzice 24-letniego Rosjanina osobiście odwiedzili gubernatora Phuket Sophona Suwannarata. Powiedzieli, że bardzo im przykro z powodu tego, co ich syn zrobił jemu i rządowi Phuket.

Gubernator Sophon powiedział rodzicom, aby przekazali innym Rosjanom w Phuket, aby nie robili takich rzeczy, ponieważ ma to niezwykle negatywny wpływ na turystykę w Phuket i Tajlandii, a także na ogólny wizerunek Rosjan w Tajlandii. Ponadto, mimo że gubernator przyjął przeprosiny, zgodnie z tajskim prawem toczą się przeciwko podejrzanemu dalsze działania prawne.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.