W Patongu skonfiskowano podrabiane towary o wartości 10 milionów bahtów

Patong –

W sklepach w Patongu skonfiskowano ponad 500 podrobionych towarów, których łączna wartość przekraczała 10 milionów bahtów.

Policja Regionu 8 powiedziała Phuket Express, że w niedzielę (28 styczniath) napadli na sklepy przy Ratch Uthit 200 Pi Road. Do nalotu doszło po tym, jak zostali powiadomieni przez firmę sprzedającą oryginalne markowe towary, takie jak GUCCI, BALENCIAGA, ADIDAS, ALEXANDER i McQUEEN.

Funkcjonariusze odkryli, że w czterech sklepach znajdowało się łącznie ponad 500 podrobionych artykułów markowych, co oznacza stratę ponad 10 milionów bahtów z tytułu szkód poniesionych przez te marki.

W czterech sklepach aresztowano trzech Tajów i imigrantów. Zabrano ich na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszeli zarzuty sprzedaży podrobionych markowych towarów. Ich nazwiska nie zostały ujawnione.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.